STUDENTS

 • Konaklama
 • Ulaşım
 • Konaklama

  Alanya Hamdullah Emin Paşa Kız Öğrenci Yurdu:

  Yurt5Alanya Hamdullah Emin Paşa Kız Öğrenci Yurdu, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde 2007-2008 öğretim yılında hizmete girmiştir.

  Yurt, Alanya ilçesi Kestel Beldesinde yer almakta olup Alanya İşletme Fakültesi ve Alanya MYO binalarına çok yakın bir mesafededir.

  123 kişilik kapasiteye sahip yurtta odalar; her öğrenciye karyola, komodin, elbise dolabı ve çalışma masası tahsisi ile 3 kişilik olarak düzenlenmiştir.

  Yurt1Yurt öğrencilerine sunulan hizmetler arasında; 24 saat kesintisiz sıcak su, odalarda split klima, kantin, çalışma salonu, çamaşırhane, ütü odası ve internet bağlantılı bilgisayar odası bulunmaktadır.

  Yurt4Yurt3Yurt2

   

   

   

   

  Gerekli evraklar ve ücret bilgisi için iletişim kurunuz...

  İLETİŞİM BİLGİLERİ Tel: 0 242 5181303 / 5181404 Fax: 0 242 5181303 Adres : Merkez Mahallesi Sigorta Cad.Kestel / ALANYA

   

  Kredi Yurtlar Kurumuna Ait Yurtlar:

  KYK Erkek Öğrenci Yurdu Adres: Merkez Mh. Esentepe Sk. Kestel No:7 Alanya Telefon: 0 242 518 10 23

  KYK Kız Öğrenci Yurdu Obagöl Mevkii Çevre Yolu Dadaşlar Cd. No:56 Alanya Telefon: 0 242 514 09 87

  Öğrenci Dostu Konaklama İşletmeleri:

  Öğrenci Dostu Konaklama İşletmesi Projesi, üniversitemiz ,  Alanya Belediyesi, Oba Belediyesi, Tosmur Belediyesi, Kestel Belediyesi, Mahmutlar Belediyesi, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ile ALTİD tarafından Alanya'da yüksek öğrenim gören öğrencilerin konaklama ihtiyacını sağlıklı şekilde çözmek amacı ile hazırlanmıştır.ogrenci dostu konaklama

  Alanya'da Uygulamaya Konulan ''Öğrenci Dostu Konaklama İşletmesi Projesi İşbirliği Protokolü'' Kapsamında Yapılan Denetimlerde Projede Belirlenen Şartları Taşıdığı Tespit Edilen aşağıda isimleri yazılı tesislere, Proje Belgelendirme Kurulu'nun 09/08/2011 Tarih ve 04 Sayılı Toplantısında Alınan Karar Uyarınca "Öğrenci Dostu Konaklama İşletmesi Logosu ve Berat"ı verilmesi uygun bulunmuştur. Bu belgeyi alan tesisler proje yürütücüleri tarafından oluşturulan heyet tarafından gerek rutin olarak ve gerekse de talep üzerine denetlenecektir.

  Eski Site